Opinie

Aneta i Sławek

Wspaniali ludzie Profesjonalni w tym co robią Dziękujemy raz jeszcze za uchwycone tych pięknych chwil w tak ważnym dniu w naszym życiu Piękna pamiątka na całe życie.


Ania

   Gorąco polecam! Profesjonalni fotografowie, zwracający uwagę na każdy drobny szczegół, wszystkie zdjęcia są perfekcyjnie zrobione, piękno wyeksponowane i oczywiście fotografowie przesympatyczni! Czego chcieć więcej? Nic dodać nic ująć. Przyjemnością było dla mnie współpracować z wami! Polecam wszystkim zainteresowanym i pozdrawiam! ; )


Kasia i Michał

   Najlepsi (!), bo profesjonalni, z indywidualnym podejściem do klientów, ciepli, serdeczni, Artyści! Ja i mój mąż jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że to właśnie Oni uwiecznili nasz najpiękniejszy dzień ślubu :) Angelika i Bogumił… Dziękujemy po raz kolejny :)


Agata i Tomek

   To co tworzy ta Para to nie jest zwykła fotografia, ale wspaniały reportaż, relacja nie tylko wydarzeń, ale i oddanie emocji. Pozdrawiam serdecznie!


Sebastian

   Bardzo dobrzy fachowcy w swojej dziedzinie …robią to co lubią :) serce wkładają w soją pracę … Przekonałem się o tym osobiście gdy zrobili dla mnie kilka superwoych fotek mojego pensjonatu :) naprawdę potrafią wydobyć i ująć w obiektywie to co najlepsze :) i dzięki takim fachowcom możemy podziwiać świetne ujęcia :) Starannie wykonane zdjęcia i w pełni profesjonalne ,,,jednym słowem dbają o każdy szczegół ,,,fuszerki nie dopuszczają ,,,proszę mi wierzyć już od dwóch lat obserwuję i podziwiam zrobione przez nich fotografię :)


Zuzanna

   Serdecznie polecam. Para fotografów dokumentowała współorganizowany przeze mnie Światowy Dzień Jogi. Fotki wyszły świetnie. Oddają charakter imprezy i piękno jogi :)


Marzena i Bartek

   Fachowcy, profesjonaliści, zawodowcy… Brakuje synonimów by określić ich działania. Jednym zdaniem- odpowiedni ludzie na właściwym miejscu!!!


Katarzyna i Marcin

   Pięknie dziękuję Wam za wyjątkowe sesje zdjęciowe, cierpliwość do dzieci i pełen profesjonalizm!! Jakość zdjęć, a także artyzm wykonanego albumu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania!


Ewa

   Bardzo profesjonalny duet, bardzo elastyczni i otwarci na potrzeby klienta. Polecam każdemu :) Takich troje, jak Ich Dwoje to nie ma ani jednego :)


Dorota

   Pełen profesjonalizm! Zdjęcia są fenomenalne, świat widziany przez OBIEKTYWY tych FOTOGRAFÓW jest pełen emocji i oryginalności,a poza tym to świetna współpraca, bardzo fajna atmosfera sesji zdjęciowej:) Ze zdjęć jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni!!! Dziękujemy!!


Kasia i Krystian

   “Patrz oczyma, fotografuj sercem” David du Chemin Mysle ze nic wiecej nie musze dodawac. Pozdrawiam i dziekuje za piekna sesje.


Magda i Michał

   Dziękujemy bardzo za cudowne zdjęcia. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia są po prostu fenomenalne. Brak słów by określić to uchwycone piękno. Album oglądam już setny raz i na tym nie koniec….. za każdym razem odkrywam coś nowego :) Pełen artyzm i profesjonalizm. Jesteście Państwo do tego stworzeni. Dzięki Wam mamy pamiątkę do końca życia. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Bardzo Dziękujemy:)